Přidat serverWidgetNabídněte RSS zdrojPřihlásitRegistrovat

zpravodajství ze světa linuxu

www.is4tech.cz

Přehled nejčtenějších článků

  • 1

Vyšlo nové Raspberry Pi 3 B+, Adobe podle Dolby káže vodu a pije víno  Čteno: (1)

Root.cz 18.03.2018 00:00  Linux 4.17 zahodí podporu několika starších CPU, pro grafiky AMD ale přinese významné změny. Nový Raspbian podporuje Raspberry Pi 3 Model B+. Microsoft nabízí až čtvrt miliónu dolarů za Spectre/Meltdown chyby. Posledních 15 let jsou technologie Dolby Laboratories pro kompresi i dekódování rozličných formátů jejích součástí produktů Adobe. Zahrnujíce programy jako Audition , After Effects, Lightroom či Premiere Pro, licenční dohoda mezi oběma společnostmi umožňovala Adobe reportovat do Dolby jak prodej licencí jde a následně také platit adekvátně velké licenční poplatky. Dolby naopak měla smluvně zajištěnou možnost pomocí auditů prováděných třetí stranou ověřovat, že čísla z Adobe jsou správná.

DSA-4116 plasma-workspace - security update Čteno: (1)

Debian.org - Debian Security Advisories 17.02.2018 20:15 Krzysztof Sieluzycki discovered that the notifier for removable devices in the KDE Plasma workspace performed insufficient sanitisation of FAT/VFAT volume labels, which could result in the execution of arbitrary shell commands if a removable device with a malformed disk label is mounted.

  • 1
Webhosting Český hosting

Reklama

Speciální sleva 10 %

ikona-webu.png Praktické školení LINUX - v ceně kurzu USB flash disk 4GB, obědy, elektronické materiály. Nyní PROMO NABÍDKA - 10% sleva při zakoupení dvou a více kurzů.

ABCsleva.cz - hromadné slevy

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Nastavte si automatické hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, multihosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových a serverhostingových programů na českém trhu s možností jejich vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.

WEDOS sleva 50% na webhosting

Ušetřete za webhosting u Wedosu zadáním toho slevového kupónu při objednávce.

Slevový kupón:

Nejčtenější článkyProč používat LinuxCZIN.eu
www.linux.website21.cz

Copyright © 2009 LINUXPORTAL.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit